208 | POHLED DO KRAJE
MARAN Gustav Stanislav (1886 – 1983)
- starting price: 15 000 CZK
- hammer price: 16 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na lepence, 60 x 49 cm, rámováno, signováno vpravo dole S.G. Maran.